Більярдні кулі

Більярдні кулі (шари) — аксесуар, про який шанувальники більярдного спорту замислюються найменше, в той час, коли у виготовленні зазначеного продукту існує найбільше таємниць. Часто, гру наймайстерніших гравців може зіпсувати комплект недоброякісних шарів. Сила удару, відскок від борту — все це на 100% залежить від правильного вибору більярдних куль (шарів більярдних).

Як вибрати більярдні кулі?

Беззаперечним лідером у виробництві більярдних куль є відома бельгійська компанія Saluc (Салюк). Виготовляються кулі виключно під маркою “Aramith”. Розподіляються за класифікацією на прем'єр (зелені коробки) і стандарт (білі коробки).

В разі відкриття вами більярдного клубу, де передбачається проведення змагань на високому рівні, необхідно обирати кулі класу прем'єр. Придбавши більярдний стіл для власних потреб, або для прокату в розважальних закладах, можете обрати кулі класу стандарт. Всі ці поради стосуються, звичайно, осіб, які придбали столи 10-12 футів.

При купівлі бюджетних (недорогих) моделей столів, розміром від 7-10 футів, варто звернути увагу на пропозиції китайських та українських виробників, таких як “Альтенберг” та “Днепр”. Перед усім, вони підкуповують своєю вартістю. Для руської піраміди використовуються кулі розміром 68 мм для столів 9-12 футів, та 60 мм для столів 6-8 футів. Для американського пула (американка) використовуються шари одного розміру 57,2 мм незалежно від розміру більярдного стола.

Кулі Днепр 57,2 mm.

Кулі Днепр 57,2 mm.Тип: Американський пул
Діаметр: 57,2 мм
Виробник: Дніпропетровськ (Україна)
Вартість: 28 у.е.

Кулі Altenberg 60 mm.

Altenberg 60 mm.Тип: Російська піраміда
Діаметр: 60 мм
Виробник: Altenberg (Китай)
Вартість: 40 у.е.

Кулі Aramith Premier 60 mm.

Кулі Aramith Premier 60 mm.Тип: Російська піраміда
Діаметр: 60 мм
Виробник: Saluc (Бельгія)
Ціна: 120 у.е.