Більярдний стіл “Суворов”

Бильярдный стол СуворовСуворов - більярдний стіл розроблений для гри в американський пул в домашніх умовах. Демократична ціна дозволяє без особливих витрат придбати зазначену модель.

Особливості: МДФ, основа поля ардезія.

Ціна: 9350 грн

Американський пул Рута

Більярдний стіл для американки РутаБільярдний стіл “Рута” - продукція українського виробника “АртБильярд” для американки.

Особливості: плита - ардезія, каркас - МДФ, ціна/якість.

Ціна: 9450 грн

Більярдний стіл для пулу Наполеон

Більярдний стіл для пулу Наполеон“Наполеон” - класичний більярдний стіл виконаний в Англійському стилі із твердих порід дерева — бук, дуб та вільха для насолоди американським пулом.

Особливості: матеріал - бук, дуб та вільха.

Ціна: від 14500 грн

Стіл для гри в американку «Адам»

Адам

Стіл для гри в американку «Адам» – новинка для любителів американського пулу. Об’ємні форми та масивні 4 ноги даної моделі виконані в стилі класичних штатівських столів кінця 70- х років минулого століття. Виготовлений виключно з дерева (бук, дуб та ясень), стійко стоїть на своїх ногах та вміло гасить вібрацію від сильних ударів по кулям. Покритий трьома шарами поліуретанового лаку приємно дивує око поціновувачів гри на більярді. Детальніше >>>

Ціна: від 16900 грн.

Стіл для пулу Lion King

Більярдний стіл Lion KingАмериканський пул “Lion King” - безумовний флагман більярдних столів для американки, що пропонується Німецьким виробником “Billiards Professional”.

Особливості: матеріал - кедр, дуб, горіх.

Ціна: від 23500 грн

Більярдний стіл ПУЛ Олімпік

Більярдний стіл Olympic “Олімпік” - професійний більярдний стіл для американського полу, без якого не обходиться жодний світовий турнір на території Європи.

Особливості: матеріал - дерево ламіноване вогнестійким та ударостійким пластиком.

Ціна: від 24600 грн